פרי השדה עובדת על פי דרישת לקוחותיה ומציעה בכל יום פירות וירקות טריים

סיטונאות פירות וירקות ירושלים

הצורך לשרת אנשים רבים מדי יום היא נחלתם של עסקים רבים, אשר חייבים לעמוד בסטנדרטים גבוהים לאורך כל השנה

אם חשבתם פעם איך זה להיות בצד השני, להכיר את כל הנפשות הפועלות ולדאוג ללקוחות בדרך בה כל הצדדים יהיו מרוצים, מועצת הצמחים תשמח לערוך לכם סבב היכרות. שיווק פירות וירקות לא יהיה שלם ללא התערבות גבוהה, שמטרתה לדאוג שכל ירק ופרי יגודל במינימום פגיעה וישווק במחיר הוגן עבור כל הצדדים. פירות וירקות מגיעים אלינו על ידי מיטב ספקים, קטנים וגדולים שפועלים בהתאם להנחיות של מועצת הצמחים. פרי השדה היא חלק מאותם ספקים, שפועלת במטרה לענות על הצורך של עסקים רבים ליהנות מתוצרת גבוהה במחירים נוחים. באנו לחדש לכם בכל יום חשוב להציע תוצרת חדשה שתעמוד בסטנדרטים גבוהים. 

 

פרי השדה עובדת על פי דרישת לקוחותיה ומציעה בכל יום פירות וירקות טריים, אשר מסופקים על פי דרישה לפחות פעם אחת ביום. החברה מספקת את השרות בעבור עסקים רבים: מסעדות, בתי קפה ובתי מלון. הצורך לשרת אנשים רבים מדי יום היא נחלתם של עסקים רבים, אשר חייבים לעמוד בסטנדרטים גבוהים לאורך כל השנה. דואגים לכם מאחורי הקלעים במועצת הצמחים דואגים לריצוי כל אחד מהצרכנים אשר מהווה כוח רב ברכישה של ספק ירקות. את הפתרון לכל מחלוקת ובעיה שצצה אצלנו בנושאים הללו, צריך הגוף הממונה לבצע ולגרום לכך שאנו נזכה ליהנות מתוצרת טובה במחיר שפוי. בין הנושאים המטופלים במסגרת המועצה, ניתן יהיה למצוא אקלום ובחינה שח זני פירות חדשים, בהליך ארוך שמטרתו לגרום להפצה של פירות איכותיים יותר. בנוסף: שיפור איכות חומר הריבוי והשתילים, מחקר ופיתוח ממוקדי מטרה וההחלטה לקבוע סטנדרטים לשיווק תוצרת איכותית ואכיפה לכל מי שאינו עומד בה. מחויבים להעניק איכות למרות שעל פי מועצת הצמחים איכות היא עניין שמוגדר כחובה, בפרי השדה אנו מעניקים זאת ללקוחות במשך שנים. 

 

כל הליך האספקה של ירקות ופירות ללקוחות גדולים יתקיים בצורה מקצועית ביותר, שתגרום ללקוחות להזמין את התוצרת כבדרך קבע. ריצוי הלקוחות הוא הדבר החשוב ביותר ולכן נדרש מקסימום מאמץ בכדי לבצע זאת. שיווק פירות וירקות יעשה בהתאם להזמנת הלקוח, על פי כמות הפעמים שיקבע במהלך יום. מוצרים רבים מן הצומח נמכרים באריזות מיוחדות שנועדו לשמור עליהם. מדובר בעיקר על פירות וירקות, מיני ירק ומוצרים נוספים הגדלים בתוך האדמה, מעליה ועל שיחים ועצים. חלקם בשדות פתוחים, אחרות בחממות ועוד. האתגר העומד בפני החברות המשווקות הוא בשירותי בית אריזה על מנת ליצר אריזה איכותית המותאמת לצרכי המוצר ואשר שומרת עליו היטב מפגיעה, שריטה, ריקבון ועוד, וכן, אריזה שקל לאחסנה ולשנעה, ואטרקטיבית למראה. המוצר הסופי המגיע ארוז עובר תהליך ארוך ומורכב. ירקות ופירות שונים שוטפים, ממיינים, חותכים, מנקים ואורזים.

Rectangle 956
צרו קשר