ירקות חיוניים לנו בכל מני דרכים ובראשם שמירה על תוסף בריאותי יוצא דופן

סיטונאי ירקות

הוא זה שאחראי בסופו של דבר על האספקה של התוצר החקלאי, למקומות בהם אנו רוכשים אותם

ירקות חיוניים לנו בכל מני דרכים ובראשם שמירה על תוסף בריאותי יוצא דופן. סיטונאי ירקות הוא זה שאחראי בסופו של דבר על האספקה של התוצר החקלאי, למקומות בהם אנו רוכשים אותם. פרי השדה הינה ספקית ירקות באיכות גבוהה ובמחירים נוחים במיוחד. את פתרון האספקה מבצעים בחברה ללקוחות גדולים במיוחד כגון: מסעדות, בתי קפה ובתי מלון ומציעים עבורם את הירקות האיכותיים ביותר.

אספקה מושלמת עבורכם כל אחד שרוכש ירקות ידרוש כאמור באלו המציעים את האיכות הטובה ביותר ללקוחות. סיטונאי ירקות למסעדות בוחר את התוצרת הטובה ביותר שיוכל להציע ללקוחות בסופו של דבר. מועצת הצמחים מפרסמת כל העת מחירון עדכני המיועד לרכישה סיטונאית של ירקות. המכירה אפשרית כאמור לאלו המספקים כמויות גבוהות מאוד של ירקות והתוצרת חייבת להיות ברמה מאוד גבוהה. פרי השדה עומלת כבר הרבה מאוד שנים על אספקה ללקוחות הגדולים ביותר בתחום המסעדות, בתי קפה ובתי מלון. כחלק מהשירות המוענק ללקוחות הצורכים את התוצרת כבדרך קבע, ישנו צורך בכמות גבוהה מאוד של ירקות איכותיים המיועדים לספק את הביקוש הרב.

פעילות חשובה ביותר
היכולת להביא ללקוחות את התוצרת האיכותית ביותר מחייבת פיקוח מצד כל הגורמים המעורבים. מועצת הצמחים הקימה מערך פיקוח אשר ידאג לאכוף כל תוצרת שאינה באיכות גבוהה. כל ירק שאינו מספיק בשל ואינו ראוי למאכל אדם נחשב כסחורה פגומה, שאסורה למכירה בשום דרך. חומרי הדברה אשר אמורים לשמור על התוצרת החקלאית, מחויבים שלא לעבור את הרמה המקסימלית כפי שנקבעה. סיטונאי ירקות מחויב לספק אך ורק את התוצרת הטובה והאיכותית ביותר, כאשר כל דבר אחר יחשב הפרה על החוקים שקבעה מועצת הצמחים.

מחירים הוגנים למען כולם
על מנת שלקוחות רבים יחזרו לרכוש שוב ושוב, פרסמה מועצת הצמחים את טבלת המחירים שלה למען הוגנות מקסימלית. כאשר ישנו מחיר טוב בעבור ירקות זה ישתלם בסופו של דבר למוכר ולקונה. המחירים מיועדים למכירה סיטונאית, שעליהם צריכים הספקים להוסיף הוצאות ורווח ריאלי ולהציע אותו ללקוח. פרי השדה מתבססת על לקוחות גדולים שרוכשים בהיקפים גדולים ולכן מספקת מחיר מנצח ובתנאי תשלום נוחים במיוחד.

Rectangle 956
צרו קשר