פתרון יעיל ונוח בכל הקשור לספק  פירות וירקות.

סיטונאי ירקות חיפה

אנו פועלים על פי הזמנים שלכם

הירקות אשר מסופקים לביתנו או שאנחנו רוכשים את תוצרתם בבתי הקפה והמסעדות, מגיעים בהליך חלוקה מסודר. חלוקה מסודרת היא זו אשר מאפשרת את קבלת התוצרת לכל מקום בזמן שנוח לבית העסק. פרי השדה מבצעת חלוקת ירקות מסודרת מאוד ומספקת ללקוחותיה הרבים את היכולת להמשיך להפעיל את העסק שלהם בצורה תקינה. התלות הגדולה בירקות נובע מביקוש הולך וגובר של רבים מהאוכלוסייה, אשר מודעים הרבה יותר לבריאותם ומעוניינים לספק לגופם מזון בעל ערכים תזונתיים גבוהים.

פתרון יעיל ונוח בכל הקשור לספק שיווק פירות וירקות בעלי העסקים הם אלו שמחליטים. חשוב מאוד להבין כיצד יש להתנהל כאשר עובדים עם ספק ירקות, לצורך בחירת המתאים עבורכם ביותר. לעסקים רבים אין את הזמן להתעסק עם מוצרים לקויים וספקים שאינם עומדים בהתחייבות ולכן ישנו הצורך למצוא את האמין ביותר. בפרי השדה ידאגו לכם לכל אורך הדרך ויבטיחו כי את הסחורה תקבלו מתי שרק תזדקקו לה. הירקות עושים את דרכם הישר אל בתי העסק אשר מתעסקים בתחום המזון ולכן אין שום מקום לטעויות. אם אתם נמנים כחלק מאותם בעלי עסקים אשר עושים שימוש בספק ירקות, חשוב מאוד למצוא את האחד שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. .


..פועלים על פי הזמנים שלכם!

בחירת ספק ירקות איכותי היא משימה לא פשוטה ומטרתה למנוע מצבי אי נעימות ביחס לסחורה המסופקת. ישנם מקרים מצערים בהם ספקים ביצעו חלוקת ירקות שאינם מתאימים לאיכות הנדרשת. הירקות המחולקים מדי יום צריכים להיות טריים מאוד על מנת שיספקו את הערך התזונתי המתבקש. ירקות שעברו ריסוס גבוהה או שאינם בשלים מספיק עלולים לגרום לביות בריאות לרבות הרעלה ולכן צריך שיהיה פיקוח על גידולם. חלוקת הירקות על ידי פרי השדה יבטיח לכם את התוצרת החקלאית הטובה ביותר מדי יום, כשעל פי דרישה ניתן יהיה לקבל סחורה יותר מפעם אחת ביום. העמידה בזמנים היא חשובה במיוחד ולכן נלקחת מכל בית עסק השעה בה הוא ירצה את האספקה והחלוקה מתבצעת בדיוק בזמן הנוח ביותר.

Rectangle 956
צרו קשר