ירקות הם תוצר חקלאי חשוב המאפשר לנו לקבל תזונה בריאה ואיכותית למדי

מועצת ירקות

כל ירק אשר מגודל באזורים חקלאיים מחויב בפיקוח בטרם הגעתו למדפים

ירקות הם תוצר חקלאי חשוב המאפשר לנו לקבל תזונה בריאה ואיכותית למדי. כל ירק אשר מגודל באזורים חקלאיים מחויב בפיקוח בטרם הגעתו למדפים. מועצת הירקות אשר נמנית כחלק ממועצת הצמחים היא האחראית הבלעדית לדאוג שמה שאנחנו אוכלים זאת תוצרת איכותית ביותר. התפקיד המבורך נועד במטרה להעניק ללקוח את ההבטחה כי התוצרת שהוא יקבל היא נקייה מכל חשש של מזיקים. כל זה לאור ממצאים חוזרים מצד מכוני מחקר, אשר טוענים כי ישנם ירקות אשר משווקים כשהם מלאים בחומרי הדברה מסוכנים. הרצון למזער נזקים וכמובן הדאגה לבריאות של כל אזרחי המדינה היא עבודתם השוטפת של כלל החברים במועצת הירקות.

יש מי שדואג לכם מועצת ירקות דואגת לתוצרת החקלאית הטובה ביותר שנוכל להשיג. גם ספק פירות יעיד כך. אם תמיד חשבתם לעצמכם מי הוא האחראי לכך שתקבלו את רמת הריסוס הנמוכה ביותר, את הירקות האיכותיים ביותר והטעם הכי טבעי שיכול להיות, הרי לכם התשובה לכך. המחויבות של המועצה ללקוחות היא גבוהה מאוד ולכן מקפידה על כללים ברורים למען שמירת האיכות. הכללים המדויקים נועדו בשביל להגן על כלל הציבור אשר רוכש את הסוגים השונים של הירקות. ריסוס גבוה מדי הוא חמור ביותר והופך כל אכילה של ירק למסוכנת. עם זאת, צריך להבין כי הריסוס הוא זה שמונע מחרקים לחרב כל תוצרת חקלאית. מועצת ירקות הכניסה כחוק את החובה להשתמש בכמות ריסוס מינימלית ביותר וכזאת אשר ידידותית לסביבה. שימוש בכמות קטנה יותר של חומרים אלו תבטיח כי אלו ישרתו את המטרה ולא יסכנו את הבריאות של הצרכנים.

עבודה על פי כלים מסודרים הירקות שצריכים להיות מסופקים ללקוחות חייבים לעמוד בסטנדרטים גבוהים על מנת יעמדו בדרישה של כל לקוח. הכללים שיצרו במועצת הירקות נועדה להבטיח את ריצוי הלקוחות, אך גם את בעלי העסקים שאמורים ליהנות מרווחים גבוהים ולקוחות קבועים אשר עושים שימוש בשירותיהם פעם אחר פעם. הכללים מאפשרים ליהנות מירקות בתצורתן הטבעית ככל שניתן. אם ישנו פרי שאינו בשל לאכילה אסור שיהיה כחלק מהאספקה הכללית ולכן כל מקרה כזה יהיה הפרה של החוק.

Rectangle 956
צרו קשר