ירקות רבים עושים את המסע המפרך הישר אל הצלחת שלנו ורובנו לא יודעים כלל מאין הגיעו בסופו של דבר

ירקות למסעדות

ספק ירקות הוא האחראי לספק לנו את התשובה המסקרנת ולהביא אלינו את הירק האיכותי והטעים ביותר שיש

ירקות רבים עושים את המסע המפרך הישר אל הצלחת שלנו ורובנו לא יודעים כלל מאין הגיעו בסופו של דבר. ספק ירקות הוא האחראי לספק לנו את התשובה המסקרנת ולהביא אלינו את הירק האיכותי והטעים ביותר שיש. מרבית האוכלוסייה צורכת ירקות וזה אינו מקרי. לירק יש ערכים תזונתיים רבים אשר גורמים לנו לרעננות ולאכול בריא יותר. מטרתו של ספק סיטונאי ירקות ופירות הוא להוביל את המהלך הזה ולאפשר לכל אחד להמשיך וליהנות מהתוצרת החקלאית המשובחת.


פרי השדה כספק ירקות בעל ותק המתמחה באספקה לבתי עסק רבים, בהן מסעדות, בתי מלון וגורמים נוספים בתחם המזון, מאפשר את הפתרון הכולל אשר יתרום רבות להמשך תפעול העסק ברמה השוטפת. אין מקום לטעויות בכל הקשור לירקות, החשיבות בקבלת תוצרת חקלאית ברמה גבוהה משפיעה באופן מובהק על כמות הלקוחות אשר יבקרו בבית העסק. כל מסעדה מומלצת בתל אביב נעזרת בסיטונאי פירות וירקות אמין אשר מבטיח להם את הסחורה האיכותית ביותר ללקוחות שלהם. כיום ישנה מודעות רבה יותר לכל הקשור בבריאות ולכן כאשר סועדים במסעדות או מזמינים שף פרטי הביתה ישנו הדגש הרב בתוצרת ברמה גבוהה. אין מקום לטעויות בכל הקשור בירקות ולכן ישנו הצורך למצוא את הספק שיתאים את עצמו לדרישות. 


החברים בפרי השדה ידעו לתת מענה טוב לכל צרכי הלקוח החל מרמת השירות וההגעה מתי שרק מעוניינים בכן, עד לרמת הירק שחייב להיות ברמת איכות מעולה. ללמוד מלקחי העבר עד לא מזמן הרבה מאוד ירקות היו מסופקים ללקוחות, באמצעות ספקים שונים, כאשר הם סובלים מאיכות ירודה בעקבות ריסוס בחומרי הדברה רבים. ללקוח הסופי אין דרך לעלות על כך ויתכן כי שטיפה במים אינה מסירה את הסיכון שבאכילת ירק שכזה. מועצת הצמחים פרסמה תקנות המגדירות מהי תוצרת חקלאית תקינה. כל מי שיספק ירקות אשר יש בהם רמת ריסוס גבוהה מהמותר ייענש בחומרה. 


התקנה מתירה שימוש בחומרי הדברה, אשר הכרחיים לגידול הירקות, אך צריכים להיות בכמות מינימלית ובאמצעות חומרים אשר ידידותיים לסביבה. באשר לאיכות הירקות המסופקים קובע הפיקוח כי כל פרי שאינו בשל או פגום לא ראוי להיות מסופק ולכן פסול למכירה. את החשש תוכלו להסיר על ידי עבודה עם סיטונאי ירקות אמין ומקצועי.

Rectangle 956
צרו קשר